Horoskopi ditor, e shtunë 13 nëntor 2021

Dashi
Do silleni shume mire me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me te ka për te qene e shkëlqyer. Ai nga ana tjetër do ju surprizoje gjate gjithë kohës. Beqaret ka mundësi te pëlqejnë tej mase një person qe sapo është ndare nga dikush. Beni kujdes sepse tani ai është i lënduar dhe mund te thotë gjera qe ne te vërtetë nuk i ndjen. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime.

Demi
Dite e qete do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do keni për çfarë te ankoheni sepse partneri do beje aq sa ka mundësi. Beqaret nuk duhet ta lënë jetën e tyre ne dorën e te tjerëve sepse mund te vuajnë mjaft me vone. Me shpenzimet do i keni punët mire dhe nuk do tregoheni te pakujdesshëm. Situata do jete ashtu si e keni dëshiruar.

Binjaket
Dite e kënaqshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do ketë as tension dhe as debate mes jush. Ne mesdite partneri do mendoje t’iu surprizoje me një propozim te befasishëm. Pranojeni sepse nuk d\keni për t’u penduar. Beqaret do e gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe di jene te entuziazmuar. Ne planin financiar gjendja do jete e mire kështu qe nuk duhet ta privoni vetëm për asgjë.

Gaforrja
Do jeni me te mbyllur sot ju qe keni një lidhje dhe nuk do ja shprehni partnerit çdo gjë qe keni ne zemër. Ky ne fakt do jete një gabim pasi ai nuk do dije çfarë te mendoje për sjelljen tuaj. Beqaret do ndihmohen nga Merkuri dhe do kenë një dite te begate. Ne planin financiar do jeni te logjikshëm me shpenzimet dhe nga ana tjetër te afërmit do ju ndihmojnë me disa para.

Luani
Jeta ne çift nuk do jete shume e mire gjate kësaj dite. Here pas here do përballeni edhe me debate te forta dhe nuk do dini çfarë te bëni. Beqaret as qe do mendojnë për jetën sentimentale pasi do kenë çështje te rëndësishme te cilat duhet t’i zgjidhin. Buxhetin duhet t’ua lini specialisteve ta menaxhojnë sepse po vazhduat si e keni nisur do keni probleme.

Virgjeresha
Sot do ju ndryshoje shpesh humori juve qe jeni ne një lidhje dhe ne disa momente mund t’i thoni partnerit gjera delikate. Kujdes sepse po filluan dyshimet ne çift asgjë nuk mund te ece me si me pare. Beqaret do enden sa andej këtej për te gjetur dashurinë e madhe, por nuk do ja arrijnë dot qëllimit. Financat do jene te qëndrueshme. Me mire ruani këtë situate sesa te rrezikoni dhe ta përkeqësoni gjendjen.

Peshorja
Tregohuni sa me realiste dhe te kuptueshëm sot ju te dashuruarit sepse ne te kundërt mund te fillojnë problemet e mëdha ne jetën tuaj. Beqaret duhet te bëjnë edhe pak durim ne mënyrë qe te gjejnë vërtet njeriun me te përshtatshëm. Po u nxituan mund te bëjnë gabime. Me financat do keni probleme serioze gjate kësaj dite nëse shpenzoni shuma marramendëse pa i bere me pare llogarite.

Akrepi
Nëse kohet e fundit jeta juaj ne çift ka pasur ulje dhe ngritje sot gjerat do zgjidhen dhe do e shihni më me pozitivizëm te ardhmen. Beqaret do ndihmohen jashtëzakonisht nga Venusi dhe do e gjejnë me ne fund personin për te cilin do ju rrahe zemra pa fund. Për financat do jete një dite e vështirë. Nuk do dini çfarë te bëni dhe kujt t’i drejtoheni për ndihme.

Shigjetari
Sot ju qe jeni ne çift do ndiheni si asnjëherë me pare dhe do dashuroheni pa dorashka. Çdo çast ka për te qene fantastik. Beqaret do vazhdojnë ende te preferojnë aventurat kalimtare dhe nuk do e kërkojnë me ngulm një dashuri afatgjate. Financat nuk do jene shume te qëndrueshme, megjithatë do keni aq para sa për te kryer shpenzimet me te nevojshme.

Bricjapi
Do ndiheni keq sot ju te dashuruarit pasi partneri do ua vere ne dukje te gjitha gabimet qe bëni ne jetën e përditshme. Do vuani me shume pasi e ndieni se ai ka te drejte. Beqaret do pëlqejnë shume disa persona, por do ngurrojnë te hedhin hapin e pare. Nëse doni qe buxheti te stabilizohet disi duhet t’ua vini veshin këshillave te të afërmve.

Ujori
Jeta juaj ne çift do lere për te dëshiruar sot. Asgjë nuk do ju ece keni dashur dhe problemet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret pa u munduar shume do arrijnë te gjejnë personin e përshtatshëm i cili do ua shndërrojnë jetën ne një ëndërr. Ne planin financiar fati do jete me ju dhe gjendja do vije dalëngadalë duke u përmirësuar. Mos kërkoni gjithçka menjëherë.

Peshqit
Dite e ekuilibruar ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i mendoni gjerat me kujdes para se t’i thoni dhe gjithçka do ju ece për mrekulli. Beqaret do e adhurojnë qetësinë e tyre dhe nuk do kërkojnë te ndryshojnë statusin. Financat do mbeten ende te turbullta kështu qe duhet te gjeni patjetër një mënyrë për ta ndryshuar situatën sa me shpejt.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button