Ja cili është muaji më i pafat për secilën shenjë

Me një muaj të ri vjen mundësia për një fillim të ri, për të krijuar përvoja dhe mundësi të reja. Megjithatë, për një shenjë specifike, 31 ditët e ardhshme nuk do të jenë aq të mira.

Maji është muaji “më i pafat” i Akrepit për këtë vit sipas astrologëve, edhe pse se ky vit është një vit i mirë për këtë shenjë në tërësi. Nga 1 maji deri më 31 maj mund të kenë më shumë kaos se ç’kanë përjetuar në 4 muajt e parë të vitit.

Eklipsi hënor në shenjën e Akrepit më 5 maj do të sjellë emocione të mëdha dhe shumë drama.

Astrologët zbulojnë gjithashtu muajin më të pafat për 11 shenjat e mbetura.

Dashi – Tetor

Demi – Prill

Binjakët – Nëntor

Gaforrja – Dhjetori

Luani – Shkurt

Virgjëresha – Gushti

Peshorja – Shtator

Shigjetari – Korrik

Bricjapi – Janar

Ujori – Qershori

Peshqit – Mars

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button