Horoskopi ditor, e mërkurë 28 gusht 2019

Dashi

Do jeni ne kërkim te emocioneve te forta sot ju qe jeni ne një lidhje. Duke qene se komunikimi dhe bashkëpunimi ne çift do jene te mira te gjitha dëshirat do iu realizohen. Beqaret nuk do ndihen ende gati për te filluar një etape te re ne jetën e tyre. Financave iu duhet kushtuar me tepër vëmendje. Po e ruajtët sot te stabilizuar situatën edhe e nesërmja do jete e sigurte.

Demi

Do jeni ne humor shume te mire gjate kësaj dite dhe do kaloni mjaft momente romantike pranë personit qe dashuroni. Për asnjë moment nuk do mërziteni. Beqaret mund te kenë edhe dashuri me shikim te pare sot kështu qe duhet t’i bëjnë sytë katër. Ne planin financiar do jene te favorshme edhe transaksionet e rëndësishme. Situata do jete me e mire sesa mendonit.

Binjaket

Do e adhuroni atë qe keni ne krah gjate kësaj dite dhe do dashuroheni si kurrë me pare. Emocionet do jene te papërshkrueshme. Nëse ende jeni beqare, duhet te përfitoni nga mundësitë qe do iu jepen për te dale e për te njohur persona te rinj. Ne planin financiar do iu duhet te bëni goxha sakrifica për ta stabilizuar me ne fund situate ne te cilën ndodheni.

Gaforrja

Gjerat nuk do shkojnë ashtu si ju i kishit ëndërruar ne jetën ne çift kështu qe do ketë edhe momente kur do mërziteni pa mase. Beqaret do kenë takime te shumta. Me siguri qe sot ata do e gjejnë personin për te cilin t’iu rrahe zemra fort. Ne planin financiar shpenzoni me maturi dhe nuk do keni as problemin me te vogël.

Luani

Dite e turbullt dhe here pas here e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Mos e ngrini me shume sesa duhet zërin dhe mundohuni te sqaroni çdo gjë me qetësi. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa asgjë te veçante. Me mire do jete t’i merrni gjerat sa me shtruar. Te ardhurat do kenë goxha përmirësime. Do ndiheni disi me te qete.

Virgjeresha

Do dashuroheni çmendurisht sot me partnerin tuaj dhe do jeni gati për te marre edhe ndonjë hap me tej. Ne momentet qe me pak e prisni ai mund t’iu beje edhe ndonjë surprize. Beqaret do njihen me disa persona, por nuk do ndihen te sigurte nëse ata janë te duhurit apo jo. Problemet financiare do zgjidhen me shpejt sesa mendonit.

Peshorja

Priten disa probleme te vogla sot ne jetën tuaj ne çift, por gjithçka mund te zgjidhet me tolerance dhe mirëkuptim. Gjithsesi mos prisni gjera te jashtëzakonshme menjëherë. Beqaret nuk do jene me fat dhe do mbeten se4rish me te njëjtin status. Te ardhurat do jene te qëndrueshme. Mos kërkoni t’i përmirësoni ato menjëherë sepse mund te bëni ndonjë gabim.

Akrepi

Do ketë mosmarrëveshje te vogla ne çift gjate kësaj dite, por asgjë për t’i shqetësuar. Te dy do tregoheni me te hapur dhe do sqaroni gjithçka sa hap e mbyll sytë. Beqaret duhet te jene te vëmendshëm sepse ne një moment do jene disa persona qe do i vështrojnë me kureshtje. Ne planin financiar mos bëni çmenduri sepse mund te pendoheni mjaft për këtë arsye.

Shigjetari

Do keni konflikte me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe nuk do mundeni dot te jetoni te qete. Asgjë nuk do shkoje ashtu si e kishit ëndërruar, megjithatë nuk duhet te bini ne pesimizëm. Beqareve do iu rendoje ende vetmia. As sot nuk do ketë mundësi te shkëlqyera. Financat mund te jene te qëndrueshme vetëm nëse ju nuk shpenzoni kuturu.

Bricjapi

Dite e animuar dhe mjaft e ngrohte kjo e sotmja për te dashuruarit. Partneri do iu beje edhe disa propozime interesante te cilat nëse i pranoni mund t’ua ndryshojnë te ardhmen. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Ne planin financiar nuk duhet te bëni çmenduri për te rritur te ardhurat, por me mire pak nga pak dhe pa rrezikuar.

Ujori

Dite shume e zakonshme dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për te dashuruarit. Merrini gjerat si t’iu vijnë dhe bëni atë qe ndieni. Beqaret do ene një dite normale. Do ndihen mire me te afërmit dhe mite dhe nuk do mërziten qe nuk do e gjejnë princin e kaltër. Ne planin financiar do jeni shume te kujdesshëm dhe te zotet. Do merrni masat e duhura dhe do e përmirësoni shume shpejt situatën

Peshqit

Asgjë nuk do shkoje ashtu si ju e kishit menduar për jetën ne çift gjate kësaj dite. Debatet me partnerin do jene te njëpasnjëshme dhe secili do kërkojë me tepër pavarësi. Gjeni zgjidhjen me te mire për te dy. Beqaret me shume gjase do fillojnë te afrohen me tepër me një mik te vjetër. Ne planin financiar do keni goxha surpriza.

Lajme të ngjashme

Back to top button