Horoskopi ditor, e diel 7 mars 2021

Dashi
Shfrytëzojeni gjithë kohen e lire sot për ta kaluar me atë qe keni ne krah sepse me vone do jeni te angazhuar me pune dhe nuk do keni mundësi për t’i qëndruar pranë. Beqaret do kenë dëshira te zjarrta, por jo te gjitha do mund t’iu realizohen. Do ju duhet te presin edhe disa kohe. Ne planin financiar nuk duhet kurrsesi te ndërmerrni rreziqe sepse do keni probleme.

Demi
Dite mjaft e qëndrueshme do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni mire dhe do kaloni çaste fantastike pranë personit qe dashuroni. Beqaret do jene te matur dhe nuk do pranojnë çdo lloj ftese qe do ju behet. Kjo do i mbroje nga zhgënjimet. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe do i kryeni te gjitha investimet e menduara.

Binjaket
Mbathjani me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe lejojini vetes edhe ndonjë çmenduri te vogël. Keni për ta para se do ndiheni mire dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do tërhiqen nga personat me te mëdhenj dhe qe kane njëfarë eksperience. Ne planin financiar do jete shume e vështirë te ruani ekuilibrin. Do shpenzoni shume për veshje dhe aksesore.

Gaforrja
Jeta juaj ne çift do jete gjate gjithë kohës e mbrojtur sot. Do flisni hapur për çdo gjë dhe do bashkëpunoni fort me partnerin. Beqaret gjithashtu do kenë një dite te begate dhe te mbushur me kënaqësi pa fund. Me ne fund do mund ta ndryshojnë edhe statusin. Financat nuk do jene problematike dhe do mbrohen gjithë kohës nga yjet. Do jeni gjithë kohës te arsyeshëm.

Luani
Do bëni çmenduri sot ju te dashuruarit vetëm qe te mbani zgjuar zjarrin e pasionit. Momentet me fantastike do jene ne orët e pasdites. Beqaret do tundohen shume nga disa presona, por nga ana tjetër do druhen te hedhin hapa me rëndësi. Me shpenzimet vazhdoni te tregoheni te arsyeshëm dhe keni për ta pare se çdo gjë do ju ece mire. Nuk është nevoja as te merrni hua.

Virgjeresha
Jeta juaj ne çift do jete e mrekullueshme gjate gjithë kësaj dite. Do dilni pa fund me partnerin tuaj dhe do bëni gjera qe me pare as qe i kishit menduar ndonjëherë. Beqaret do jene te çorientuar dhe nuk do dine çfarë hapash te hedhin qe te gjejnë dashurinë. Gjendja e financave do jete katastrofike. Vetëm me ndihmën e specialisteve mund te dilni nga situata.

Peshorja
Nëse jeni ne një lidhje as mos guxoni te filloni ndonjë aventure me dike tjetër sepse do shkatërroni gjithçka keni ndërtuar deri me sot dhe do vuani tej mase me vone. Beqaret duhet te tregohen te matur dhe te mos dalin me këdo qe do i ftoje. Buxheti do filloje dalëngadalë te stabilizohet. Te gjitha përpjekjet dhe sakrificat qe keni bere se fundmi do japin rezultate.

Akrepi
Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asgjë nuk ka për te shkuar si keni dashur kështu qe neni kujdes. Beqaret do jene gjithë kohës te shpërqendruar dhe nuk do përfitojnë nga ftesat qe do ju bëhen. Ne fakt do vije një kohe qe do pendohen. Financat do mbeten goxha delikate. Ulini sa me shume qe te mundeni shpenzimet.

Shigjetari
Do bashkëpunoni fort me partnerin tuaj sot dhe do mundoheni me gjithë zemër t’i harroni përgjithmonë problemet e se shkuarës. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë te re. Duhet ende te presin për te ndryshuar statusin. Mjedisi yjor duket mjaft i favorshëm për sektorin e financave. Do kryeni edhe shpenzimet e nevojshme dhe do hiqni edhe para mënjanë.

Bricjapi
Paqja dhe mirësia do mbizotërojë sot ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni te bekuar nga yjet dhe shpesh si neper ëndrra. Beqaret do tregohen largpamës dhe do i mendojnë gjerat me kujdes. Nuk do pranojnë aventura kalimtare, por vetëm lidhje afatgjata. Ne planin financiar priten ndryshime te rëndësishme. Do merrni dëmshpërblime ne pune dhe gjendja do jete e mire.

Ujori
Dite e mbushur me te papritura te pakëndshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. As ju dhe as partneri nuk do jeni ne humor dhe do debatoni për gjerat me te vogla. Beqaret me mire te presin edhe disa kohe para se te fillojnë një lidhje. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rëndësishme. Do ndiheni mire sepse te gjitha sakrificat do japin frytet e shumëpritura.

Peshqit
Shprehini sa te mundni ndjenjat gjate kësaj dite nëse doni qe marrëdhënia ne çift te jete sa me e mire. Rralle here mund te vijnë dite te tilla. Beqaret do ndihen mire pranë miqve dhe nuk do e kërkojnë me ngulm krijimin e një lidhjeje. Ne planin financiar fati do jete ne anën tuaj dhe gjendja do filloje te ketë përmirësime te paimagjinueshme. Shlyejini sa me pare borxhet.

Lajme të ngjashme

Back to top button