Grupi Kaos dhe Blero bashkë!

Blero ka paralajmëruar se po vjen me këngë të re, mirëpo tani bën me dije se kjo këngë do të jetë në bashkëpunim…

Këngëtari i njohur Blero së shpejti publikon këngën e tij të re, të cilën gjatë procesit të punës e ka cilësuar si hit.

E këtë hit, duket se nuk do ta sjell Blero vetë, sipas një fotografie me postim që ka lënë Blero në ´Twitter´, ky projekt do të jetë në bashkëpunim me grupin e njohur Kaos./Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button