Të qeshim pak me politikanët (FOTO LAJM)

Nuk kanë fund fotomontazhet që venë në lojë politikanët shqiptarë dhe jo vetëm në Maqedoni. Objektivi kryesor i talljeve janë liderët e BDI-së dhe PDSH-së Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi, por nuk mbesin pas as Nikolla Gruevski, Gordana Jankullovska apo Sasho Mijallkov, përcjell Portali Albeu.

Në foto-galerinë e mësipërme mund të shihni disa foto humoristike të publikuara në Facebook nga faqja “Hahaha politikanët 2”.

188249 188250 188251 188252 188253 (1) 188253 188254 188255 188256 188257 188259 188260 188261 188263

Lajme të ngjashme

Back to top button