Presidenti Hollande do rimartohet?

Kohë më parë u publikua një aferë mes Franccois Hollande (59) dhe të “dashurës” së tij, aktores Julie Gayet (42). Kjo solli edhe ndarjen përfundimtare të tij nga gruaja Valerue Trierveiler.
Por sipas informaconeve të afërta nga presidenti, mësohet se së shpejti do kemi edhe martesën e tretë të Hollande, me aktoren që mohoi lidhjen, Julie Gayet.

“Ata duhen dhe s’kanë pse e fshehin. Pritet që në Gusht kjo lidhje të bëhet publike, gjithmonë nëse e lejon kalendari i terminëve të presidentit,” thuhet në mediat franceze, transmeton Portalb.

Sipas disa zërave tjerë, dita e martesës do jetë në 12 Gusht, që korrespondon edhe me ditëlindjen e tij./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button