Komuna e Tetovës e publikoi programin për festat e nëntorit

Komuna e Tetovës, sot e ka publikuar programin dhe orarin e aktiviteteve për festat e nëntorit, njofton Portalb.mk.

Programin e plotë mund ta shihni në fotografinë e mëposhtme:

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button