Në Tabanoc për hyrje pritet rreth një orë, po aq edhe për dalje në VK Bogorodicë

Në vendkalimin kufitar Bogorodicë për dalje pritet rreth një orë, ndërsa po aq pritet pritet edhe në vendkalimin kufitar Tabanoc për hyrje në vend, njofton Portalb.

“Në vendkalimet e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë së Veriut, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti”, informuan nga Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button