Ka ndërruar jetë producentja kosovare Vjosa Berisha

Sot pas një sëmundje të rëndë ka vdekur producentja e njohur kosovare, Vjosa Berisha.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Fatos Berisha, transmeton Kultplus.

Në vijim gjeni postimin e plotë të tij:

Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.
Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.
Familjet Berisha dhe Istrefi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button