Pendarovski bëri homazhe te varret e presidentëve të ndjerë Kiro Gligorov dhe Boris Trajkovski (Galeri)

Presidenti Stevo Pendarovski, me rastin e 8 Shtatorit – Ditës së pavarësisë, sot vendosi lule të freskëta në vend-prehjet e përjetshme presidentëve të ndjerë Kiro Gligorov dhe Boris Trajkovski në varrezat e qytetit Butel në Shkup, transmeton Portalb.mk.

This slideshow requires JavaScript.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button