Të famshmit dhe prekjet e gabuara të tyre (Foto)

Këtë javë, superylli i tinejxherëve, Justin Bieber, tërhoqi vëmendjen duke e kapur për gjoksi një fanse të tij nën moshën madhore.

Rihanna dhe A$AP Rocky i befasuan të gjithë në ceremoninë e VMA, kur gjatë performancës së këngës “Cockiness”, reperi iu afrua këngëtares. e puthi në qafë dhe e kapi për prapanice.


Justin Timberlake dhe Mila Kunis shokuan publikun në ceremoninë e MTV-së në vitin e kaluar, pasi këngëtari me të dyja duart i kapi gjinjtë e aktores.

Kelly Osbourne vendosi t’ia matë proporcionet 79-vjeçaresJoane Rivers në një eveniment të organizuar nga revista Elle në vitin e kaluar.

Victoria Beckham dhe Eva Longoria u bënë mikesha të mira qëkur Posh u zhvendos në Los Angeles. Ndërsa asnjë fotografi nuk flet më mirë për afërsinë e tyre, sikur ajo në të cilën Victoria me të dy duart prek gjoksin e aktores.

Në ndarjen e çmimeve muzikore amerikane, Jenny McCarthy e kapi Justin Bieberin për prapanice dhe e puthi në qafë para publikut.

Lajme të ngjashme

Back to top button