Sharon Stone, e dashuruar me modelin 27-vjeçar (FOTO)

Ata deklaruan pak kohë më parë se do të ndahen, pasi nuk kanë asgjë të përbashkët me njëri-tjetrin. Por, me sa duket kanë ndërruar mendje, pasi aktorja e njohur Sharon Stone, është fotografuar dje sërish në krahët e modelit argjentinas Martin Mica. 54-vjeçarja dhe 27-vjeçari argjentinas janë dukur super të lumtur dhe të dashuruar, duke përgënjeshtruar kështu ato që kanë deklaruar vetë.

Lajme të ngjashme

Back to top button