J-Lo dhe binjakët e saj apelojnë deri te fansat për dhuratën e Krishtlindjeve (VIDEO)

Jennifer Lopez eshte duke bere me te miren e saj, per te shperndare paksa gezim me dhuraten me te madhe te Krishtlindjeve te bere ndonjehere.

Kengetarja ka publikuar nje video ne Facebook dhe Twitter, permes te ciles kerkon te mbledhe nje fond prej miliona dollaresh per bamiresi.

“Nese secili prej jush do te jepte qofte edhe nje dollar, do te realizonim dicka qe s’eshte bere kurre me pare…”, ka thene nder te tjera ajo.

Ne kete iniciative te saj, ylli duket se mbeshtetet edhe nga dy binjaket e saj, Max dhe Emme, te cilet dalin vetem ne fund te videos dhe ne nje fare menyre bejne thirrje bashke me te emen per te mbledhur fonde qe do t’i shkojne kryesisht femijeve ne nevoje dhe atyre te spitalit te Los Angelesit. Keshtu, kengetarja apelon kundrejt fansave te saj te shumte per te bere kete Krishtlindje te paharrueshme, duke dhene qofte edhe nje dollare ne Fondaconin e krijuar nga vete J.Lo./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button