Single dhe seksi: Hayden Panettiere pozon për Esquire (FOTO)

Hayden Panettiere ka pozuar me bikini për edicionin e janarit të revistës Esquire.

Aktorja 23 vjeçare, që është ndarë këtë javë nga futbollisti Scotty McKnight, duket në formë të pabesueshme.

Ajo ka folur për projektin e saj të ri “Funny Joke from a Beautiful Women”. Aktorja thotë se ka edhe sensin e humorit, madje tregon edhe një barsoletë.

Hayden, e njohur më së shumti për rolin e saj në “Heroes”, më përpara ka qenë e lidhur me kampionin e botës në boks, Vladimir Klitschko.

Ata u ndanë duke thënë se distanca e tyre ishte bërë një problem. Ajo jetonte në SHBA dhe ai në Gjermani.

Lajme të ngjashme

Back to top button