Rosela duet me Rita Orën?

Rosela Gjylbegu ka shprehur admirimin e saj për këngëtaren Rita Ora dhe ka pohuar se një bashkëpunim i mundshëm do të ishte një nder i madh për të.

Të dy këngëtaret shqiptare kanë ndarë skenën së bashku në koncertin e 100 vjetorit, dhe Rosela tregon se kur është paraqitur ylli botëror në skenë, e ka ndjerë performancën e saj si një fanse e vërtetë, transmeton telegrafi.

E sa për një duhet në të ardhmen, Rosela ka thënë: “Pa diskutim që do bëja një duet me të, pasi do e kisha për nder”.

Lajme të ngjashme

Back to top button