Sinan Vllasaliu vjen me “Një marrëveshje” të re

Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën më të re të tij të titulluar “Një marrëveshje”.
Kënga nuk është publikuar me videoklip, por me një videoxhirim për festat e fundvitit.

Edhe pse është paralajmëruar që Sinani do të vijë me një bashkëpunim me Leonora Jakupin, ai nuk ka folur rreth këtij bashkëpunimi.

Mbase shumë shpejt do ta shohim Sinanin me ndonjë projekt të ri, dhe këtë herë në bashkëpunim me Leonorën.

Lajme të ngjashme

Back to top button