Shakira dhe Pique shfaqin fotografinë e parë të foshnjes (FOTO)

Futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique, ka publikuar në profilin e tij në Twitter një incizim nga ultrazëri të foshnjës së palindur që ai dhe këngëtarja Shakira presin të vijë në jetë.

“Fotografia e tij e parë”, ka shkruar mbrojtësi spanjoll duke habitur më shumë se 4.5 fansat e tij në rrjetin social.

Shakira është në muajin e gjashtë të shtatzënisë, ndërsa çifti i ka paralajmëruar fansat se do të informohen përmes profileve të tyre për gjithçka rreth shtatzënisë dhe lindjes së fëmijës./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button