(VIDEO) Kënga e re e Shkumbin Ismailit, hit në Youtube

Këngëtari nga Tetova, Shkumbin Ismaili vazhdon të korrë suksesin e radhës. Kënga e tij më e re “A më ke thënë ti vetë”, vetëm për një ditë është bërë hit në Youtube.

Muzika dhe teksti janë të vetë autorit, ndërsa videon e ka realizuar Urban Graphics.

Ismaili, kohë më parë publikoi këngën me titull “Asnjëherë”./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button