Pas këtyre fotove, njerëzit acarohen keq me Zara-n dhe mënyrën si i reklamon veshjet

Fotot që firma spanjolle Zara po përdor për të reklamuar veshjet kanë shkaktuar reagim në rrjet. Disa foto, ku xhinset e Zara-s qëndrojnë në këmbë, por nuk ka asnjë model brenda tyre, kanë shkaktuar një situatë sa komike, aq edhe irrituese për njerëzit, shkruan Class.

.

Një nga komentuesit thotë se ata kanë zgjedhur këtë mënyrë për të reklamuar veshjet, pasi nuk duan të paguajnë modelet. Ndërsa dikush tjetër përgëzon njeriun e padukshëm për punën e re.

Komentet janë nga më të ndryshmet, ndërkohë që kjo foto nuk është e vetmja që ka shkaktuar reagime. Një foto tjetër ku një modele reklamon një xhup duke e veshur mbrapsht i ka çuditur të gjithë. Madje, disa nuk i kanë kursyer memet.

.
.

As këtë foto, në të cilën modelja e ka hedhur pallton mbi kokë, njerëzit nuk e kuptojnë.

.

Po modelin e këij fustani arrini ta shihni?

.

Sipas njerëzve është e pamundur të blesh te Zara online për shkak të mënyrës së çuditshme që modelet i veshin rrobat. Ata thonë se nuk mund ta dallosh si do të duket realisht veshja nga mënyra si ata e reklamojnë online.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button