Hajni hyn nga dritarja, vjedh gjëra në vlerë prej 900 mijë denarëve

Gjatë ditës së djeshme, në banesën e R.A. nga Shkupi ka ndodhur një plaçkitje, ku hajni është futur brenda nëpërmjet dritares së tualetit dhe ka marrë stoli ari, telefona celularë, një aparat digjital dhe një televizor, të gjitha këto në vlerë prej 900 mijë denarë.

Siç njoftojnë nga MPB, policia ka ndërmarrë masat e duhura për të kapur autorin e kësaj vepre./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button