Barcelona larg formës më të mirë

Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova, ka këmbëngulur se lojtarët e tij janë ende larg formës më të mirë, duke paralajmëruar rivalët për atë që mund t’i presë në vazhdim të sezonit.

“Ka pasur ndeshje kur ne kemi qenë në nivel të lartë dhe ka pasur tjera starti në të cilat na kushtoi”.

“Ne do të tentojmë të hyjmë edhe më shumë në ritëm, pasi momentlisht spo luajmë në njëqind përqindësh. Por, unë mendoj se ne jemi fizikisht më të fortë se sa në të kaluarën, sepse lojtarët janë të njëjtë”, ka thënë Vilanova. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Back to top button