Kate Upton me bikini

Modelja amerikane Kate Upton me të drejtë mund të quhet numër një model për prezantimin e bikinive dhe veshjeve të brendshme për femra.

Në Viskonskin në një plazh ajo ka incizuar katalogun për disa modele të bikinive në sesionin e fotografive të April Beach Bunny Bikini Photoshoot.

Katherine “Kate” Upton e lindur më 10 qershor 1992 u bë e njohur për paraqitjen e saj fenomenale me rroba banje në Sports Illustrated vitin e kaluar. /egotastic

Lajme të ngjashme

Back to top button