Eriksen nuk po planifikon largimin nga Ajaxi

Mesfushori kryesor i Ajaxit,Christian Eriksen ka përsëritur se ai nuk po mengon largimin nga skuadra holandeze. Ai pohon për mediumet italiane se nuk dëshiron largimin nga Ajax.

”Unë mendoj se po zhvillohem te Ajax dhe koha që po luaj po më bën mua shumë më mirë”.

”Nuk shoh arsye për të u larguar në këto momente.Ndjehem i lumtur si në shtëpinë time”,tha synimi i Manchester United.

Marrë nga: lajmesport

Lajme të ngjashme

Back to top button