Modelja Miranda Kerr, femra më e bukur në botë

Modelja 28 vjeçe është në krye të listës së revistës australiane, përkundër faktit se para një viti lindi djalin Flynn dhe ende ka arritur të mbajë statusin e më të mirës në glob.

Rachel Taylor, Stephanie Rice dhe shumë femra tjera të bukura kanë qenë prapa në listë, por asnjëra nuk arriti të rrëzojë nga froni engjëllin e Victoria’s Secret.

Lajme të ngjashme

Back to top button