Veshjet më të mira të Angeline Jolie në tapetin e kuq, ndër vite

Në qoftë se ka një grua që di sesi të bëjë një hyrje në tapetin e kuq, duke tërhequr gjithë vëmendjen dhe kthyer gjithë kokat, është pikërisht, e mahnitshmja Angeline Jolie. Aktorja e mirënjohur mund ta ketë nisur karrierën e saj falë të atit Jon Voight dhe për meritat e para, fillimisht në 1986 dhe më pas sërish në 1988 i detyrohet pikërisht atij, por ishte vet ajo që në vitin 2000 u rikthye sërish dhe këtë radhë vetëm falë talentit dhe punës së saj. Me një look që sa vjen e sofistikohet nga viti në vit, mund të themi tashmë se kohërat problematike të aktores reflektuar asokohe dhe në veshjen e saj janë të lëna pas dhe Angelina që kemi sot është padiskutim e preferuara e të gjithave ne, shkruan Revista Class, transmeton Portalb.mk.

Shikoni disa nga veshjet e saj më të spikatura në tapetin e kuq dhe gjykojeni vet,nëse dhe ju jeni fansa të viteve të fundit, njësoj si ne.

7585c2a4d6430ff9b8f24e3fd295a80d

03c6821365352fd76dcc3993a210c445

 

00d1d9799d66a0fac014dfd72f264f61

bfa6da7fd53da1c1dd82a96e60c963a3

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button