Noizy shpeshton udhëtimet drejt Prishtinës

Kohës së fundmit ka shpeshtuar udhëtimet drejtë Prishtinës.

Dhe Rigels Rajku i njohur në publik si Noizy që në fillimvit ka nisë me mbrëmjet e tij në kryeqytetin e Kosovës.  

Por, duket se lidhja e tij me fansat kosovarë sa vjen e rritet, ashtu siç po shpeshtohen performanca e rep këngëtarit nga Shqipëria këtu.

Se do të vijë për çdo javë në Prishtinë ka premtuar vetë ai përmes rrjetit social ‘Twitter’, ndërsa ka shkruar “Prap, Per Cdo Jav mke midis Prishtines”. Por nuk e ka lënë me kaq.

Ai gjithashtu ka shtuar në status edhe një “përshëndetje” të cilën vetëm ai e di se kujt ia ka adresuar. “Gishtin e Mesit kur jam n’maj t’bines”.

Lajme të ngjashme

Back to top button