Capital T kërkon 6 milion për “Posh” para publikimit të hitit tjetër (Video)

Ka 10 muaj që reperi Capital T ka publikuar këngën “Posh” në bashkëpunim me 2po2.

Se kjo këngë u mirëprit mjaft mirë nga publiku e tregojnë edhe klikimet në kanalin “YouTube”,numri i të cilave ka arritur më shumë se 5 milion.

Capitali i cili ka paralajmëruar projektin e ri,ka kërkuar nga fansat se para publikimit të saj, të arrijë 6 milionshin në “Youtube” me “Posh”.

Kujtojmë se reperi ka realizuar një bashkëpunim me kengëtaren Dhurata Dora dhe shumë shpejt do të lancohet për fansat e tyre.(lajmi.net)

Lajme të ngjashme

Back to top button