Shkallon Arian Çani: E quan b… gazetarin Mero Baze

Prezantuesi i njohur, Arian Çani ka ofenduar rëndë botuesin e gazetës Tema, Mero Bazen. Ky i fundit në gazetën e tij kohë pas kohe shigjeton Çanin – si njeri të ish-pushtetit të Sali Berishës.

Deri më tani, Çani nuk është përgjigjur, por sot a ka bërë një reagim të rëndë në faqen e tij.

Lexojeni të plotë reagimin e Çanit.

Sot mesova se kisha qene serish pre e sulmeve dhe shpifjeve te Mero Bazes ne pacavuren e tij Tema… Pa u zgjatur shume i them Mero Bythes i cili nuk eshte tjeter vecse nje qen qe leh e kafshon ku mundet duke vene gjoba prej vitesh, se nuk do ta kursej asnjehere sa here te guxoje te permende emrin tim. Ndryshe nga Mero Bytha dhe shpurra e tij, un jetoj me punen time dhe aspak me gjoba apo perfitime dhe kete e dinnë te gjithe ata qe me ndjekin prej kohesh ne hapesiren publike. Kujtoj se un kam qene ndoshta i vetmi qe i kam hapur dyert e studios time Mero Bythes dhe gjithe disa prej atyre qe sot jane ne pushtet dhe qe e paguajne te me kafshoje. Reagimet e mia do te jene sistematike per gjithe hienat si Mero Bytha te cilet lehin kunder meje ne pacavuret e tyre. Degjohemi se shpejti miq!

Lajme të ngjashme

Back to top button