Vjedhin 65.000 denarë dhe ‘Golf 4’ nga pompa e benzinit “Lukoil”

Tre hajdutë të maskuar dhe të armatosur, mbrëmë pas mesnate, kanë hyrë në pompën e benzinit “Lukoil” në fshatin Gllumovë të Shkupit, dhe kanë marrë 65.000 denarë dhe një veturë “Golf 4” të njërit nga të punësuarit në pompë.

Policia punon në zbardhjen e rastit, i cili, sipas punëtorëve, ka ndodhur rreth orës 1:30 të natës. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button