Studeniçan:Bie nga dritarja duke i varur teshat

Dje rreth orës 7:30, 45-vjeçarja Z.B. ka rënë nga dritarja e katit të epërm të shtëpisë, në fshatin Studeniçan të Shkupit, njoftoi policia.

Duke i varur teshat në dritare, gruaja ka pasur marramandje dhe ka rënë në oborr. Me këtë rast ka marrë lëndime trupore. 

Pas rënies, atë e kanë dërguar në spitalin e qytetit “Shën Naumi i Ohrit”, ku do të qëndrojë për shërim.

Lajme të ngjashme

Back to top button