Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryejë erë e Jug-Perëndimit me shpejtësi prej 4 kilometra në orë.

Temperaturat e mëngjesit do të sillen prej -3 deri në 7 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale ditore do të jetë 12 gradë celsius. Në mbrëmje përsëri do të ketë ulje të temperaturave nën 0 gradë celcius.

Lajme të ngjashme

Back to top button