Edhe sot më ngrohtë, deri më 15 gradë

Gjatë ditës në Maqedoni do të mbajë mot me vranësira mesatare, jostabil me te reshura lokale.

Temperaturat minimale të mëngjesit do të ulen në -2 gradë Celsius, ndërsa maksimalja e ditës do të sillet prej 7-15 gradë Celsius.

Edhe në Shkup e rrethinë do të mbajë mot jostabil me shi dhe erë. 

Temperaturat ë mëngjesit do të ulen në 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalja e ditës deri më 11 gradë Celsius./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button