Në Shkup u vendos bredhi i Vitit të Ri (FOTO)

Edhe këtë vit sheshi i Shkupit u stolis me bredhin e madh, i cili këtë vit është i bardhë dhe në të do të shndërrisin shumë drita.

Ja fotot se si dukej sheshi “Maqedonia” sot./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button