Si të bëni grim dhe rregulloni flokët kur jeni për ngut (VIDEO)

A ju ka ndodhur që t’i vishni pizhamet dhe të rehatoheni në kolltuk por papritmas duhet të dilni me të dashurin ose shoqet, transmeton KlanKosova.

Flokët i keni të palara dhe nuk keni aspak kohë as për të bërë grim si duhet.

Për shumë prej grave, kjo situatë nuk është aspak e panjohur.

Në vend se të shqetësoheni dhe të bëni panik, ne ju themi fillimisht të qetësoheni.

Kemi zgjidhje shumë të mira për ju, madje me këshillat që i gjeni më poshtë, ju do të dukeni shumë bukur edhe në raste të tilla – kur jeni për ngut dhe nuk e keni planifikur një dalje.

Shihni videon e mëposhtme dhe merrni disa këshilla shumë të mira për rregullimin e flokëve dhe grimin, në një situatë kur jeni për ngut.

Mos u shqetësoni, do të dukeni për mrekulli!

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button