Shpend Ahmeti u tall me premtimin e PDK-së (FOTO)

Kryetari i Partisë Socialdemokrate të Kosovës (PSD), Shpend Ahmeti, ka ironizuar me Partinë Demokratike të Kosovës (PDK), gjegjësisht me moton e tyre në këto zgjedhje në lidhje me luftën kundër korrupsionit dhe nepotizmit, transmeton KlanKosova.

Në llogarinë e tij të Facebook-ut, Ahmeti postoi një fotografi të një personi që me cigare në gojë po e gozhdon në mur shenjën “Ndalohet pirja e cigares”, dhe tek mbishkrimi i këtij imazhi ka shkruar: “PDK dhe korrupcioni!”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button