Mbrëmje poetike kushtuar Ali Podrimjes

Sonte në orën 20:00 organizohet mbrëmje poetike kushtuar poetit Ali Podrimja.

Panelist do të jenë akademku Luan Starova dhe Ali Aliu.

Mbrëmja e cila organizohet nga Libraria e Çarshisë, do të përcillet edhe me recitale poetike kushtuar të ndjerit Ali Podrimja./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button