Jeniffer Lopez u fejua me lojtarin e bejsbollit Alex Rodriguez

Këngëtarja dhe aktorja e njohur amerikane Jeniffer Lopez (49) u fejua me lojtarin amerikan të bejsbollit Alex Rodriguez (43), raporton Anadolu Agency (AA).

Lopez dhe Rodriguez në profilet e tyre në Instagram shpërndanë foton e njëjtë ku shihet unaza në gishtin e Lopezit. Rodriguez shpërndau foton me një mesazh të shkurtër, “tha po”, ndërsa Lopez të njëjtën foto e shpërndau me një zemër.

Lopez dhe Rodriguez janë së bashku nga viti 2017 ndërsa publikimi i tyre në Instagram tërhoqi vëmendje të madhe të mediave amerikane dhe botërore.

Në rast se martohen, për Jeniffer Lopez kjo do të martesa e katërt ndërsa për Rodriguezin martesa e dytë. Që të dy nga martesat e mëparshme kanë nga dy fëmijë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button