Publikohet videoklipi i ri i Rita Orës (VIDEO)

Rita Ora dhe Avicii kanë publikuar videoklipin e këngës së tyre “Lonely Together”.

Kjo këngë ishte publikuar muajin e shkuar në versionin audio.

“Lonely Together” do të jetë pjesë e albumit të radhës të Aviciit, përcjell Koha.net.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button