Tri skuadra seriozisht në garë për Luis Suarez

Tri skuadra Evropiane janë futur shumë seriozisht garës për sulmuesin uruguajan,Luis Suarez. The People raporton se Suarez nuk ndjehet aspak i kënaqur me këtë sezon te skuadra e Liverpoolit dhe këtë pritet ta shfrytëzojn top skuadra gjatë këtij afati kalimtar veror.

Në këtë rast ato tri skuadra janë Inter,Roma dhe skuadra franceze PSG./lajmesport

Lajme të ngjashme

Back to top button