Rihanna, aktore e përkryer

Brooklyn Decker është fascinuar se sa lehtë kolegia e saj në filmin “Battleship”, Rihanna, është adaptuar në zejen e aktores.

Krijuesja e hitit “You Da One” e bën debutimin e saj si aktore në filmin “Battleship” dhe kolegia në këtë film, Brooklyn Decker, është fascinuar se sa shpejt Rihanna është përshtatur në punën e aktores.

“Ajo ka dalë në publik për një kohë të gjatë dhe aktrimi është talent natyral i saj. Ajo ndihet aq mirë. Është befasuese për mua kjo dhe jam i bindur se njerëzit mezi presin ta shohin atë”, ka thënë Decker.

Marrë nga: Telegrafi

Lajme të ngjashme

Back to top button