Mot me vranësira, pasdite reshje të rrëmbyeshme

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me vranësira, ndërsa gjatë pasdites pritet që të ketë reshje të rrëmbyeshme.

Temperaturat pritet të sillen prej 3 deri më 23 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm, pasdite me reshje të rrëmbyeshme dhe me temperaturë deri më 20 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button