Burgu i Idrizovës përfshihet nga zjarri

Në orën 5 të mëngjesit, ka shpërthyer zjarr në burgun e Idrizovës. Nga shkaqe ende te panjohura, flaka fillimisht është përhapur në punëtorin për gdhendje të burgut duke shkrumbuar punëtorinë dhe konstruksionin e çatisë, njofton Press 24.

Zjarri është lokalizuar, pas gjysmë ore.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button