Strugë, një grua gjendet e vdekur në banesën e saj

Një grua, banore e qytetit të Strugës dje rreth orës 17.00 u gjet e vdekur në banesën e saj, njofton SPB-ja e Ohrit.

Sipas informatave të hetuesisë, në trupin e tridhjetë e tetë vjeçares nuk janë gjetur shenja të dhunës, ndërsa sot gjatë ditës do të bëhet obduksioni. 

Gjatë muajit të kaluar, thuhet se gruaja e ka ndryshuar sjelljen e saj dhe disa herë ka tentuar të bëjë vetëvrasje./Portalb 

Lajme të ngjashme

Back to top button