Moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe i freskët. Në vend do të fryj erë e fortë veriore.

Temperaturat maksimale e ditës do të jetë 22 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 3 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button