Anglia zgjedhë trajnerin javën e ardhshme,Redknap ose Hodgson

Kombëtarja angleze edhe përfundimisht do zgjedhë udhëheqsin e saj në javën e ardhshme. Sipas Daily Mail, kështu ka vendosur Federata e futbollit anglez e cila ka shumë dyshime për këtë punë.

Redknap mbetet kandidati kryesor dhe ai ndodhet në krye të listës por veq kësaj edhe ish trajneri i Liverpoolit dhe WBA është kandidat i fortë për stolin e luanëve.

Marrë nga: lajmesport

Lajme të ngjashme

Back to top button