Mourinho: Chelsea nuk mund t’a mposhtë Barcelonën

Ish trajneri i Chelseat dhe trajneri aktual i Real Madridit,Jose Mourinho ka hedhur poshtë gjasat e Chelseat për të mposhtur Barcelonën në gjysmë-finale të Ligës së Kampionëve.

”Edhe pse nuk janë të preferuarit e mi, ata (Barcelona) janë skudër shumë e fort dhe super-favoritë”.

”Më lejoni të jem i sinqertë, sepse unë nuk mendoj se do ketë finale Real Madrid – Chelsea. Finalja do jetë Bayern Munchen-Barcelona ose Real-Barcelona. Thjeshtë nuk mendoj se do ketë finale, Real Madrid-Chelsea”,tha trajneri portugez.

Marrë nga: lajmesport

Lajme të ngjashme

Back to top button