Cassano: Kisha frikë se do vdisja

Antonio Cassano ka pranuar se kishte ndjerë frikë se do vdiste pas sëmundjes së tij.

”Unë kisha frikë se do vdisja dhe kisha planifikuar që pas shërimit të pensionohem nga futbolli”.

”Por fatmirësisht unë po kthehem dhe ndoshta të shtunën ndaj Fiorentinas”,tha italiani 

Marrë nga: lajmesport

Lajme të ngjashme

Back to top button