Bigu në top formë, do t’ju habit me fotot e fundit (FOTO)

Këngëtarja e njohur Big Mama ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.

Ajo çdo ditë e më shumë po i befason fansat e saj me dukjen që ka bërë tani, transmeton Gazeta Express.

Që kur e njohim Bigun ajo ka qenë me mbipeshë. Por pak kohë më parë ajo kishte vendosur që me anë të një operacioni të zvogëlojë lukthin dhe të arrijë peshën e dëshiruar.

Bigu tani ka bërë linja tejet seksi dhe këtë më së miri e vëreni përmes një fotosesioni që ajo ka realizuar në Turqi ku edhe kishte xhiruar emisionin e saj.

Ajo thjesht do t’ju lë pa fjalë .

Kujtojmë se këngëtarja simpatike ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. Mirëpo atë e shihni mjaft aktive si moderatore.

 

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button