Në Kavadar një grua u hodh nga kati i pestë dhe ndërron jetë

Një grua tridhjetëvjeçare sot në mëngjes në orën shtatë e dhjetë minuta është hedhur nga banesa e katit të pestë nga një ndërtesë në Kavadar, informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme.

“Gruaja ka vdekur në vend. Ekspertiza është në vijim. Prokurori Publik  urdhëroi autopsi të trupit, njoftoi MPB.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button